10 Yaş Gençleşmek Mümkün Ama Nasıl?

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

10 Yaş Gençleşmek ister Misiniz?

Dünyadaki her insan, genç ve sağlıklı kalmanın peşinde koşmaktadır. Tam bu noktada, estetik cerrahi genç kalabilmenin sihirli anahtarını bizlere sunuyor. Elveda denilen gençlik yıllarına inat, günden güne tazelenen bir cilde, yenilenen bedene kavuşma imkanı sağlıyor. Peki, en az 10 yaş daha gençleşmek için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

gençleşmek
Hemen herkes 30’lu yaşlara geldiği zaman kendi görüntüsünde oluşan, hafif form kayıplarının farkına varır. Özellikle 30-40 yaş aralığı geleceğe yatırım yapmak için en doğru yaş aralığıdır. Bu yaş aralığında önlem alınarak yapılan uygulamalar, 40’lı, 50’li ve hatta 60’lı yaşlarda daha rahat, dinç, diri ve daha genç görünmenizi sağlayacaktır. Bunu sağlamak için ilk önce beslenme ile başlayın. Hem genç hem de sağlıklı görünmek adına hayatınızdan suyu, sebzeyi ve meyveyi eksik etmeyin. Cildinizi düzenli olarak nemlendirin ve güneş ışığından koruyun. Başka seçeneği yok, kesinlikle sigarayı bırakın. Spor yapın, sabit kiloda kalın ve stresden uzak bir yaşam tarzı oluşturun. Tüm bu koşulları yerine getirdikten sonra medikal ve estetik cerrahiden yardım alabilirsiniz.

Yaşlı Gösteren Yüz Kusurları

Yüzümüzdeki  ince çizgiler, gıdık ve boyun bölgesinin yaşı en fazla belli eden alanlardır. Sarkmış, kırışmış gıdık ve boyun bölgesi hindi boynu olarak da tanımlanır. Bu bölgeler, yüz güzelliğinize gölge düşürür ve sizi olduğunuzdan çok daha fazla yaşlı gösterir. İnce çizgilerle başlayıp, giderek derinleşen kaz ayakları, dudak üstü ve alın çizgileri, form kayıplarını belli ederek yaşlı görünüme sebep olur. Bunun için öncelikle ameliyatsız tekniklere başvurulur. Çünkü cerrahi girişimlerde kesi yapıldığı için, iyileşme süreçleri uzadığından dolayı komplikasyon riski artar. Botoks, yağ enjeksiyonları, Örümcek Ağı Tekniği, uygulamaları ile tüm bu sorunların önüne geçmek mümkün oluyor.

Saçlar Çok Önemli

Seyrekleşmeye başlayan, gençlik zamanlarındaki gibi canlı ve gür olmayan saçlar kesinlikle yaş alma sinyalleri verir. Saçların canlanması için, Organik Saç Ekimi enjeksiyonunu önerilir. Normalde Organik Saç Ekimi için, hastanın bölgesel yağlanma alanlarındaki yağlı sıvı alınarak kök hücreden zengin hale getirilir. Alınan yağlı sıvı, saçların canlanması ve tekrar sağlık kazanması için de kullanılır. Saça uygulanan bu sıvı sayesinde, saçların dökülmesi durur. Saçlar etkili bir şekilde canlanmaya başlar.

Dudakların Parlak ve Diri Gözükmesi Gerekir

Güneşten en fazla etkilenen bölge dudaklar olduğundan dolayı zaman içinde renk ve diriliğinde kayıplar yaşanır. Bu durumda kişiyi yaşlı gösteren unsurlardan bir tanesidir. Yaz kış dudakların sürekli nemli olması gerekir. Dudağın ihtiyacı olan nemi sağlamak için, yüksek koruma faktörlü dudak koruyucular kullanılabilir. Eğer dudakta form kaybı oluşmuşsa, dudaklara yapay enjeksiyonlar yapmak yerine, hastanın kendi bölgesel yağından alınarak hazırlanan kök hücreden zenginleştirilmiş yağ enjeksiyonu yapılarak uygulanabilir. Bu sayede dudaklara dirilik kazandırılır. Dudağın kaybettiği canlılık kök hücre sayesinde tekrar yerine gelir.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)