yaz aksesuarları

2018’nin Olmazsa Olmaz Yaz Aksesuarları

Bu Yazın Rengarenk Trendleri..

Yaz ayları herkesin biraz daha renkli olduğu ve takıp takıştırmaya can attığı zamanlardır. Peki, bu yazın trend takıları neler? Hangi renkler daha çok tercih edilecek? Kedi gözü gözlükler, Küba ve Karayip esintisi taşıyan aksesuarlar, abartılı şallar, tığ ve makrome işi detaylar bu yaz sık kullanılanlar arasında yerini alıyor. Aksesuar Kategori Uzmanı Izabela Sobstyl SüperKadın.NET ile yaptığı röportajda bakın yaz aksesuarları hakkında bizlere önemli detaylar verdi..

yaz aksesuarları
2018 Yazının Olmazsa Olmaz Aksesuarları

2018 yazında beklenmedik moda trendleri ön plana çıkıyor. Kendi stilinizle bir araya getirerek kombin yapacağınız aksesuarlar bu yaz da kendini gösteriyor. Yaz aksesuarları Küba veya Karayipler gibi renkli birleşimlerinin etkisiyle yoğun hayatın stresten uzaklaştırıyor. Bu yaz kullandığımız aksesuarlarla birlikte canlı renklerin güçlü yansımaları ile birlikte tropik doğanın güzelliğini yansıtacağız. Egzotik yağmur ormanları ve vahşi çiçek desenleri daha çok beyaz ve altın rengi ile bir araya gelerek kombin yapılacak. Kumaşlarda ise tığ ve makrome işleri, kanvas ve kesilmiş, yırtık görünümler hakim olacak. Kullanılan takılarda tam bir yaz esintisi olacak. Mütevazı el yapımı stilini yansıtan takılar, sahillerden alınan ilhamla tasarlanıyor. Ayrıca parlak taşlar ve kristaller ile birleştirilerek gece stiline de uyum sağlayarak eşlik edebilecek.

2018 yazında, şallarda boyutlar daha abartılı bir uzunluğa ulaşıyor. Hafif kumaşlara saçaklı kenarlar eklenerek şık görünümler oluşturuluyor. Şalların uzun olması aynı zamanda onları işlevsel de kılıyor. Klasik bir şal, pareo, baş örtüsü veya çanta kenarı için süse dönüşebiliyor. Renk paleti tam bir gökkuşağı görüntüsü sunuyor. Karayip kültürünün o canlı ve tropikal iklimini, mango, papağan yeşili ve ejder meyvesi pembesi renkleri ile beraber dolabınıza taşıyor.

Kedi Gözü Gözlükler Revaçta

Tasarımcılar, oluşturdukları yeni şekiller, kullandıkları malzemeler ve renklerle bizi şaşırtmaya devam ediyor. 2018 güneş gözlüğü modasında yer alan üstü düz olan büyük çerçeveli gözlükler her stile çabasız bir şıklık sunacak. Moda defilelerinde sıkça rastladığımız “kedi gözü” güneş gözlükleri daha eğlenceli ve renkli çerçeveler bizlere eşlik ediyor. Bunun yanında vazgeçilmez pilot gözlükleri bu yaz da kendini güçlü bir şekilde gösteriyor.

Aksesuarları Birbiri ile Kombin Yaparken Nelerden Kaçınmalıyız?

Düz siyah bir elbise bile giymiş olsanız, doğru aksesuarlar kullanarak elbise çok şık hale gelebilir. Eski bir kıyafetiniz doğru aksesuarlar ile tamamlandığında yeni ve taze bir görünüme kavuşabilir. Bu nedenle, aksesuar seçerken birkaç noktaya dikkat edilmesi gerekir;

  • Aksesuar kullanırken tek bir stile bağlı kalın ve çok fazla aksesuarı bir araya getirip karıştırmayın.
  • Tek bir trende bağlı kalın.
  • Benzer renk tonlarını kullanarak aksesuarları kombin yapın.
Lütfen Konuya Oy Verin
[Toplam: 3 Average: 5]

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)