Burun Estetiği Artık Çok Kolay

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Burun Estetiği Artık Çok Kolay

Günlük ve sosyal hayatı etkilemeyen bir operasyon, tamponsuz, basit, nekahet süresi son derece kısa olan ve 1 saatlik bir uygulama ile yapılan Basit Burun estetiği..

burun estetiğiBurun estetiği operasyonları, estetik operasyonlar içerisinde dünyada ve ülkemizde en fazla talep edilen operasyonlardır. Burun hastaların korktukları bir ameliyat olmaktan çıktı” diyen Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, sözlerine şöyle devam etti:” Geliştirdiğim yeni teknikle, artık tamponsuz, en az kesi izi ve minimal ağrı ile burun operasyonlarını tamamlayabiliyoruz. Basit Burun Estetiği olarak, kliniğimde uyguladığımız bu teknikle hem hastalarımıza konforlu bir iyileşme süreci yaşatıyoruz, hem de sosyal hayatlarından kopmadan, sorunlu buldukları burunlarına veda edip, estetik bir yüze kavuşmalarını sağlıyoruz.
“[irp posts=”2070″ name=”Hayatınızı Kolaylaştırıcak Makyaj Hileleri”]

Basit Burun Estetiği Ortalama 15-20 Dakika Sürüyor

“Basit Burun Estetiğine neştersiz burun estetiği de diyebiliriz. Özellikle iyileşme sürecinde yaşanan şişlik ve morluk gibi sorunları en aza indirmektedir. Tampon ya da alçı gibi aparatlar kullanılmadan yapılıyor. Dolayısıyla hastalarımız ertesi gün işlerine gidebilmenin konforunu yaşıyorlar. Ayrıca hastalara dijital ortamda operasyon sonrası burunlarının nasıl görüneceğini önceden göstererek, bizzat nasıl bir görüntüye kavuşacakları hakkında fikir sahibi olmaları sağlıyoruz. Bu durumda hastaların sürpriz yaşamadan operasyona gönül rahatlığı ile girmesini sağlıyor. Lokal anestezi altında yapılan burun estetiği en fazla yarım saat sürüyor. Operasyon sırasından yapılan ufak dokunuşlar, hastanın yüz anatomisine uygun hatların oluşmasını sağlıyor. Bu operasyon sırasında ameliyat risklerinin olmaması, morarma ve şişme gibi sorunların oluşmaması, tekniğin en dikkat çekici tarafı” diyen Cihantimur ayrıca şunları söyledi: “İnsanlar artık hızlı, pratik ve etkin uygulamaların peşinde koşuyor. Çünkü insanların aylar süren iyileşme süreçlerine hem zamanı yok, hem de bu süreçte yaşanan ağrı ve morluklardan kaçınıyorlar. Yapılan bu operasyonlar  hastanın yüzüne ve anatomisine en uygun hattın oluşmasını sağlıyor. Ayrıca hastanın yıllardır yaşadığı burun sorununu kısa sürede çözümlüyor”.

Basit Burun Estetiği Nedir?

Basit Burun Estetiğinin temeli, burnun uç kısmını şekillendirerek, kalkık veya inceltilmiş hale getirilmesidir. Burnun iç kısmına yapılan minik dokunuşlar, hastanın en doğal formda bir burun yapısına kavuşmasını sağlıyor. Hastalar operasyondan 1 saat sonra eve gidebiliyor, hatta ertesi gün e veya sosyal yaşantılarına devam edebiliyorlar. Uygun dokunuşlarla burnunun şekil almasını isteyenler ya da klasik burun estetiğinden korkanlar bu operasyonu rahatlıkla yaptırabilirler.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)