BB, CC ve DD Kremleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

BB CC ve DD Kremleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

BB veya CC kremini uyguladıktan sonra elde ettiğiniz kremsi, hatta cilt rengini sevmiyor musunuz? Bu renklendirilmiş nemlendirici krem, temel, astar veya serum uygulamakla uğraşmak zorunda kalmadan, puslu bir cilt elde etmenin en kolay yoludur. BB ve CC kremler sayesinde bir yere gitmek için acele etmeniz gerektiğinde çabucak hazır olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir damla krem alın, yüzünüze uygulayın ve parmağınızla veya bir sünger yardımıyla yüzünüze sürün. Pudra uygulamaya bile gerek yok. Cildinizin kusurlarını örtmesi için cildinizi düzleştirir. Çeşitli cilt ve ten renkleri için bir dizi BB ve CC kremleri bulunmaktadır. DD kremi koleksiyona en yeni eklenendir. İşte BB CC ve DD kremleri arasındaki fark.

bb cc ve dd kremleri
BB Krem

BB, güzellik kremi veya leke kremi anlamına gelir. Astar, nemlendirici ve şeffaf kaplamalı hepsi birarada bir kremdir. Ayrıca, antioksidanlar ve SPF gibi ek faydalar da içerir. Piyasadaki en popüler kremlerden biridir. BB kremi diğer nemlendiricilerden daha ağırdır. Kuru ciltler için uygundur. Bu renkli krem, sadece bir damla ürün kullanacağınız için güneşe karşı yeterli koruma sağlamaz.

CC Krem

CC renk düzeltme anlamına gelir. Bu parlak olmayan krem ​​cilt kusurlarını gizlemek için kullanılabilir. Daha aydınlıktır ve daha geniş bir kapsama alanı sağlar. Yağ üretimini en aza indirir, cildi nemlendirir ve SPF içerir. Şişlik veya kızarıklık gibi cilt problemlerini çözmek için kullanılır. Ürünün hafif, çırpık ve kabarık görünümü cilde hafif hissettirir ve BB kreminin yükseltilmiş bir versiyonu gibidir. Cilt tonu için en uygun kremi bulmanız gerekir.

DD Krem

DD dinamik doo-all veya günlük savunma anlamına gelir. Dizinin en yeni üyesidir ve cildinizi güneşe karşı korur. Cildinizi nemlendirir ve şeffaf örtü sağlar. Bunun dışında, krem ​​anti-aging koruma da vardır. Krem, ağır dokusu nedeniyle daha önce ayak ve vücut kremi olarak kullanılmıştır. Kırışıklıkları ve ince çizgileri gizlemek isterseniz DD kremini kullanabilirsiniz.

Cildinize ve cildinize uygun bir krem ​​seçmeniz önerilir. Kremlerin cilt faydaları markasına bağlı olarak değişir.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)