Erkeklere Sorduk ‘itici ve Çekici Kadın Özellikleri Nelerdir?’

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Erkeklere Sorduk ‘itici ve Çekici Kadın Özellikleri Nelerdir?’

Merhaba hanımlar, hep merak edilen sorudur: Çekici kadın hangi özelliklere sahiptir? İtici kadın hangi özelliklere sahiptir? Her kadın mutlaka bir kere de olsa kendisine bu soruyu sormuştur. Biz de sizin için bu soruyu erkeklere sorduk, ‘erkelerin kadınlarda çekici ve itici bulduğu özellikler nelerdir?’

çekici kadınÇekici Kadın: Ses özellikle hafif ve yumuşak bir ses tonu her zaman çeker kendine. Bunun dışında bakışları, edepli davranışları, hafif kahkahaları. Bir de isimleri..
İtici Kadın: Ego ve trip bir kadını tamamen itici hale getiriyor. Bir de kendilerini bir şey sanıp anlamsız anlamsız konuşmaları, zeka seviyelerinin düşük olması ve buna rağmen kendi bildiğinin doğru olduğunu iddia etmeleri, mantıklı düşündüklerini zannedip aslında hiç düşünmemeleri ve tabi ki çok boş ve gereksiz konuşmaları..
(İsa, 21 yaşında)

Çekici Kadın: Hal ve hareketleri, kadın karşıma oturduğu zaman heyecandan sesinin titremesini hissetmek. Ve bakışlar.. Bakışları anlamlı olmalı, bakarken değer verdiğini hissettirmeli.
İtici Kadın: Ter kokmaları, ağızlarının kokması, küfür etmeleridir. Erkeklere özenip erkek gibi davranıp kendilerine yakıştığını sanıp kendilerini saçma sapan şekillere sokacak kıyafetler giymeleri..
(Enver, 24 yaşında)

Çekici Kadın: Benim için en önemlisi akıllı ve zeki olmasıdır. Kadının güzel olması ikinci plandadır.
İtici Kadın: Yanımda saçmalayan, alakasız muhabbetler yapan kadınlar. Güncel konular ve hayatla ilgili bilgili gibi görünüp aslında hiç ilgisi olmayan ukala tipler.
(Gökhan, 30 yaşında)

Çekici Kadın: Çekici kadının en büyük özelliği olgunluk, gösterişten uzak her platformda mücadele edebilen bir kadından çok birey olduğunun farkında olan kendini ezdirmeyen hakkını sonuna kadar savunması.
İtici Kadın: Sürekli dedikodu yapan ve birilerini çekiştirmesi, içten pazarlıklı olması ve şeytani bakışlar..
(Özgür, 28 yaşında)

Çekici Kadın: Gözleri, konuşma tarzı ve dış görüşü..
İtici Kadın: Trip, bencillik, ego ve çok konuşmaları
(Mert, 22 yaşında)

Çekici Kadın: Yerine göre konuşmasını bilmesi, aklını yüreğinden ayırt etmesini bilen aynı zamanda kalp gözü ile görebilmesi, sevgiye değer verebilen sevgisine esir düşmeyip gerektiğinde terk edebilmesi.
İtici Kadın: Hobilerinden birinin kesinlikle gevezelik olması, düşünmekten uzaklaşıp mantığıyla Aristo’nun bile kemiklerinin sızlaması.
(Burak, 33 yaşında)

Çekici Kadın:  Gülümsemesi, bir kadın ne kadar güzel olursa olsun surat asıyorsa benim için çekici olmaz. Kadın gülümsemeli ve dünyaya güzel bakmayı bilmeli.
İtici Kadın: Tabi ki de somurtması ve karamsar olması. Böyle biriyle bırakın hayatı bir saat bile geçirmek işkencedir.
(Mehmet, 25 yaşında)

Çekici Kadın: Hayata dair düşünceleri, objektif olması, konuşmayı ve gezmeyi sevmesi.
İtici Kadın: Suskun olması, anlamsız cevaplar, kendi fikirlerini önemsemesi yani başkalarının düşüncelerine önem vermemesi.
(İbrahim, 19 yaşında)

Çekici Kadın: Doğallık, hem hareketleriyle hem de görüntüsüyle doğal olmalı bir kadın. İncecik dal gibi değilde hafif balık etli olması ve dağınık sanki uğraşılmamış gibi görünen saçlar.
İtici Kadın: Yapmacık hareketleri,  o makyaj malzemelerini gereksiz ve fazla sürmeleri …
(Yunus, 45 yaşında)

Çekici Kadın:Öz güven, kendinden emin bir gülümseme ve eleştirildiğinde anlayışla karşılaması, bakımlı olması özellikle  elleri ve tırnakları..
İtici Kadın: Tırnaklardaki o yarısı çıkmış ojeler o şekilde dolaşacağına hiç oje sürmesinler lütfen, bir de o akıp göz çevresini simsiyah yapan kalemler tam anlamıyla korkunç bir görüntü..
(İsmail, 27 yaşında)

 

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)