Daha Uzun Görünmek için Nasıl Giyinmeli

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Daha Uzun Görünmek için Nasıl Giyinmeli

Kilomuzu, saç rengimizi, saç şeklimizi, kaşımızı, giyim tarzımızı değiştirebiliriz ancak boyumuzu değiştirmemiz mümkün olmuyor. Bazı giyim hilelerini uygularsanız olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz.  Her kadın modayı takip ederken, kendi bedenine ve görünüşüne uygun giysileri seçmeyi tercih ediyor. Bu konuda işinizi kolaylaştıracak daha ince ve uzun görünmenizi sağlayacak giyim ipuçlarını uygulayarak daha iyi görüneceksiniz. Daha uzun görünmek için uygulamanız gereken ipuçları;

uzun görünmek
V Yaka Bluzlar

V yaka bluzlar ve kazaklar boynu açıkta bıraktığı için daha uzun görünmenizi sağlar. Bununla birlikte hafif kumaş olmak şartıyla degaje yakalarda kullanabilirsiniz. Balıkçı yaka ve dik yakalı giysilerde tam tersine olduğunuzdan kısa görünmenize neden olur. Bu nedenle bu tarz giysilerden uzak durmalısınız.

Geniş Paça Pantolonlar

Geniş paçalı pantolonlar hem kısa boylular hem de uzun boylular için güzel bir seçenektir. Bu tarz pantolonlar bacaklarınızı fantastik bir şekilde uzun gösterir. Kıvrımlı ve zayıf bir vücudunuz varsa, diz altından başlayarak genişleyen pantolonları tercih edebilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolonlar

Yüksek bel pantolonlar son zamanların en popüler stilleri arasında yer alıyor. Bu pantolonlar bacakları dolayısıyla da vücudu daha uzun gösterir. Bu kural şortlar ve kapriler için geçerli olsa da etekler için geçerli değildir.

Dikey Çizgiler

Giydiğiniz kıyafetteki çizgilerin yönüne bağlı olarak daha kalın, daha ince, daha uzun, daha kısa görünebilirsiniz. Kısa boylu kişiler de boylarını daha uzun göstermek için dikine çizgileri kullanmalıdır. Çeşitli renk ve kalınlıkta dikine çizgiler içeren boyunuzun birkaç santim daha uzun görünmesine katkı sağlar.

Tulumlar

Zayıf, balık etli ya da kıvrımlı vücuda sahip olmanı fark etmez. Tulum her vücut tipi için uygun bir seçenektir. Görsel olarak vücudu birleştirdiği için olduğunuzda daha uzun görünmenizi sağlar. Ancak tulum giyerken kalçalarınızı değil belinizi vurgulamaya dikkat etmelisiniz.

Aynı Renk Pantolon ve Ayakkabı

Pantolon, tayt ya da uzun etek giydiğiniz zaman, aynı renk ayakkabı kullanma daha uzun görünmenizi sağlar. Parlak renklerden uzak durun. Pantolon ve tayt seçerken mat renkleri tercih ederseniz, aynı renk bir ayakkabıyla daha uzun görünmeniz kaçınılmaz olur.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)