3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Dünya Engelliler Günü 1992 yılından bu yana Her yıl 3 Aralık’ta  Birleşmiş Milletler tarafından uluslararası bir gün olarak kabul edilmiştir.

Dünya Engelliler Gününde dünya genelinde organizasyonlar düzenlenmektedir. Bu aktiviteler genellikle ücretsizdir, ve gönüllü olarak yapılmaktadır. Hükümetlerin desteği ve sivil toplum organizasyonları ile birlikte bu günün kutlanması çeşitlilik göstermektedir. Dünya Engelliler Gününde her yıl; bu gün için değişik bir konu edinilmekte ve vurgulanmaktadır..

Dünya Engelliler Günü

Aslında Bir gün değil her gün engelli arkadaşlarımızın durumunun farkında  olup, onlara elimizden gelen yardımı yapmalıyız.. Unutmayın ki engeller aşıldıkça hayat daha da güzelleşecek ve el ele verdiğimiz zaman aşamayacağımız engel kalmayacaktır.. Süper Kadın.NET olarak 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde tüm engellli arkadaşlarımızın engelliler gününü kutluyoruz..

Yukarıda ki resimde gördüğümüz olaylarla çok karşılaşıyoruz.. Bu insanlık ayıbıdır.. Engelli arkadaşlarımıza yardımcı olmalıyız..

Dünya Engelliler Gününde hatırladığımız insanlardan bir farkımız yok bunu unutmayın..

ve Şunu da Unutmayın ki;

Hepimiz Birer Engelli Adayıyız..

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)