Erkek Bakımı Kadın Bakımını Solluyor

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Erkek Bakımı Kadın Bakımını Solluyor

Son yıllarda kadınlar kadar erkekler de kişisel bakıma önem veriyor. Saç simülasyonu, protez tırnak, cilt bakımları ve göze sürme çekme gibi uygulamalar en çok tercih edilen erkek bakımı seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dış görünümüne önem veren babalar için bu tarz uygulamalar popüler hediyeler arasında yerini almaya başladı.

erkek bakımı
Erkekler giyimlerine dikkat ettikleri kadar ellerine, cildine ve genel olarak kişisel bakımlarına da özen gösteriyor. Erkeklerin en çok tercih ettikleri erkek bakımı uygulamaları, saç simülasyonu, protez tırnak, cilt bakımları ve göze sürme çekmedir. Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, erkek bakımı uygulamalarını anlattı.

Protez Tırnak Erkeklerden Çok Talep Görüyor

Erkekler de en az kadınlar kadar çok protez tırnak uygulaması yaptırıyorlar. Tırnak yeme problemi olan ya da tırnaklarında estetik sorunları bulunan erkekler, iş anlaşmasına imza atarken ya da birileriyle tokalaşırken utanıp, sıkılıyorlar. Bu problemlerin önüne geçmek için, artık erkekler de protez tırnak uygulamasını sıkça tercih ediyor. En az kadınlar kadar erkeklerde de protez tırnak uygulaması tercih edilen bir yöntem halini aldı. Protez tırnak uygulaması  ile en az 3 hafta tırnak problemlerinden uzaklaşarak kafaları rahat oluyor.

Saç Seyrekliği Türk Erkeklerinin Kanayan Yarası

Türkiye’deki erkeklerin yüzde 60’ının en büyük sorunları arasında saç seyrekliği yer alıyor. Saç ekimi uzun süren, acılı ve maliyetli bir tedavi olduğu için, yerini saç efekti görüntüsü veren saç simülasyonu uygulamasına bırakıyor. Saç simülasyonu uygulaması, tek kullanımlık iğneler ile steril bir ortamda gerçekleştiriliyor. Saç ekimi uygulamasında sonuç almak için 1 yıl beklemek gerekirken, saç simülasyonunda 1 günde yeni bir görünüme kavuşmak mümkün oluyor. Üstelik yaklaşık bu uygulama 2-3 yıl kadar da kalıcı oluyor.

Doğuştan Gözlerim Sürmeli Diyenlere Artık İnanmayın

Erkeklerin cilt bakımına ve dış görünüşlerine önem vermeye başlaması ile talepleri de değişiklik gösteriyor. Nasıl kadınlar kirpik dibi eyeliner yaptırıyorsa erkekler de gözlerine sürme çektiriyorlar. Gözleri doğuştan sürmeli kavramı yerini sonradan sürmeliye bırakıyor. Bunun dışında cildini pürüzsüzleştirmek için dermapen uygulaması ve bakım maskeleri yaptıran erkeklerin sayısı da artış göstermektedir.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)