Eşinizle Kaliteli Zaman Geçirmenin Yolları

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Eşinizle Kaliteli Zaman Geçirmenin Yolları

Her çift evlenince daha fazla vakit geçireceğini düşünür. Günlük hayatın koşuşturması, işe fazla vakit harcamak, çocuklar, arkadaşlar, akrabalar derken çiftler baş başa vakit geçiremez hale gelirler. Bu da çiftler arasındaki iletişimi ve ilişkiyi olumsuz yönde etkilemeye başlar. Her şeyi bir kenara bırakarak eşinizle birlikte kaliteli zaman geçirebilir ve ilişkinize ilk günkü heyecanı geri kazandırabilirsiniz. Eşinizle Kaliteli Zaman Geçirmenin Yolları ile ilgili ipuçlarını veriyoruz.

Eşinizle Kaliteli Zaman Geçirmenin YollarıTeknolojiyi Kenara Bırakın

Televizyon, telefon, tablet, bilgisayar başında vakit geçirirken yanımızdaki kişinin varlığını bile unutur hale geliyoruz. Tabi ki, bu durum evli çiftleri de etkiliyor. Çiftler birbirlerine vakit ayırmak yerine daha çok sosyal medya da vakit geçirdikleri için birbirleriyle iletişim kuramaz hale geliyorlar. Bu nedenle, günde 1 saatte olsa bu teknolojik cihazları bir kenara bırakın ve eşinizle birlikte zaman geçirin.

Film Gecesi  Düzenleyin

Film izlemek için illa sinemaya gitmenize gerek yok. Evde de sinema ortamı oluşturup eşinizle birlikte film izleyebilirsiniz. Güzel bir film seçin, mısır patlatın, ışıkları kapatın ve eşinizle yan yana gelerek birlikte geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın.

Birlikte Alışveriş Yapın

Market alışverişini eşinizle yapmak birlikte zaman geçirmek için güzel bir nedendir. Tek başınıza alışveriş yaptığınızda sıkılırsınız. Eşinizle birlikte alışveriş yaptığınızda bu sıkıcı durumu eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Birlikte Spor Yapın

Hem sağlığınız için hem de eşinizle birlikte kaliteli zaman geçirmek adına birlikte spor yapabilirsiniz. Birlikte spor salonuna yazılabilirsiniz. Farklı egzersiz türlerinde hoşlanıyor olsanız da haftanın 1-2 günü birlikte koşu yapabilir ya da akşam yemeğinden sonra yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Ortak Hobiler Bulun

Eşinizle kaliteli vakit geçirmenin en güzel yolu her iki tarafında eğlenebileceği aktiviteler yapmaktır. Puzzle yapmak, yemek pişirmek, oyun oynamak, dans kursuna gitmek, resim yapmak, bisiklete binmek gibi çeşitli hobiler bulabilirsiniz. Böylece hem bir arada vakit geçirmiş hem de eğlenmiş olursunuz.

Baş başa Vakit Geçirin

Çocuklarınız ya da yanında başkaları olmadan sadece ikiniz zaman geçirin.  Çocuklarınız sebebiyle bunu yapamıyorsanız; aile büyüklerinizden, yakın arkadaşlarınızdan ya da profesyonel bakıcılardan yardım alarak geceliğine çocuklarınıza bakmalarını isteyebilirsiniz.

Birlikte Yemeğe Gidin

Yemek için eşinize randevu verin. Bunun için illa akşam yemeği olmasına gerek yok. İş arası, öle yemeği için buluşarak da birlikte güzel bir öğlen geçirebilirsiniz. Hafta ya da ayda bir bunu yapmanız hem eşinize hem size iyi gelecektir.

Tatilinizi Birbirinize Ayırın

Eşinizle kaliteli zaman geçirmek için yapacağınız kısa bir tatil ya da  bir hafta sonu planı size ve ilişkinize iyi gelecektir. İş ve günlük hayatın stresinden uzak sadece siz ve eşinizin olduğu bir hafta sonu planı yapabilirsiniz. Birlikte yeni yerler görmek zamanınızı daha keyifli geçirmenizi sağlayacaktır.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)