Evde Kırışıklık Tedavisi

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Evde Kırışıklık Tedavisi

Kırışıklıklara Doğal Tedavi

İspanya’da geliştirilen Self Lifting yöntemi sayesinde, cerrahi bir müdahaleye gerek kalmadan ciltteki kırışıklıklardan kurtulmak artık mümkün oluyor. Üstelik bu uygulamayı kendi kendinize evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Yrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa, hiçbir yan etkisi olmayan doğal yöntem olan kırışıklık tedavisi hakkında şu bilgileri verdi:

kırışıklık tedavisi
Üç Saatlik Eğitimle Evde Uygulayın

Günümüzde güzellik adına birçok uygulama geliştirilerek kadınların hizmetine sunuluyor. Bu uygulamalardan bir kısmı iyi sonuçlanır veriyor. Bir kısım bazı alerjik reaksiyonlar, beklenmeyen kasılmalar gibi durumlar ile sonuçlanıyor. Son yıllarda gündeme oturan ve sıkça bahsedilen doğala dönüş ve organik yaşam algısı kadınların daha risksiz ve doğal yöntemleri tercih etmesine neden oluyor. Tam da bu noktada, doğal bir uygulama olan Self Lifting Yöntemi devreye giriyor. Bu yöntem, hem kırışıklık oluşmadan koruyucu ve hem de oluştuktan sonra da tedavi edici olarak uygulanabiliyor. Yöntemin en güzel tarafı, alınan üç saatlik bir eğitim sonrası bu tedavinin evde uygulayabiliyor olmasıdır.

Self Lifting yöntemi, 25 yıldır yüz germe uygulaması ve yüz refleksolojisi üzerine çalışan, dünyaca ünlü refleksolog Lone Sorensen tarafından İspanya’da geliştirilen bir yöntemdir. Self Lifting yöntemi, herhangi bir cerrahi müdahale veya enjeksiyon gerektirmez. Botoks, enjeksiyon, cerrahi gibi yöntemler kimyasal madde ve ilaç içerir. Tüm bunların aksine Self Lifting yönteminde uygulamalar elle ve deri altının fizyolojik yapısına uygun olarak yapılır. Etkileri uzun süre geçerlidir. En önemlisi de bu yöntemin herhangi bir yan etkisinin olmamasıdır.

Daha Genç ve Parlak Bir Cilt

Self Lifting yöntemi uygulaması sırasında yüz kasları derin fakat nazik hareketlerle uyarılır. Kasların kasılması düzenlenir. Bu sayede sarkmış bölgeler toparlanır. Yüzün hatlarının belirginleşmesi sağlanır. Kan dolaşımında artış sağlanarak toksinler dışarı atılır. Yüzde elastikiyeti sağlayan maddeler olan kollajen ve elastik üretiminin uyarılması sağlanır. Böylece daha genç ve parlak bir cilt görünümü oluşur. Aynı zamanda iç bedenin dengesinin sağlannır. Daha iyi bir postüre ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

Self Lifting eğitimi profesyonel eğitimciler tarafından verilir. Yöntem içerisindeki teknikler bol bol pratik yapılarak bir eğitim programı ile kişiye öğretilir. Böylece yaşam boyu başka hiçbir uygulamaya gerek duyulmaz. Kırışıklık tedavisi için kolay, acısız ve iğnesiz bir şekilde kendi kendine uygulama kolaylığı sağlar.

Kırışıklığın Oluşmasını Da Engelliyor

Self Lifting yöntemi ile etkili bir sonuç alabilmek için uygulamanın her gün yapılması gerekir. İlk uygulama sonrasında yüzünüzdeki gerginlik hissinin artar. Zamanla sarkmış bölgeler toparlanmaya başlar. Self Lifting yöntemi uygulanırken mevcut kırışıklıkların derinliği ve sayısı önemli değildir. Bu yöntem kırışıklıkları yok etmenin yanında koruyucu bir yöntem olarak da uygulanır. Kırışıklığın oluşmasını beklemek sadece tedavi sürecini uzatır. Ancak, erken müdahale ile kırışıkların derinliği kısa sürede azaltabilir. Hatta bu sayede kırıklığın oluşması engellenir.

One Response

  1. naturpystore

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)