Böyle Bir Adamla Evlenmeyin 

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

EVLENMEDEN ÖNCE DİKKAT

Aşk oku sizi vurduğunda, objektif olmanız neredeyse imkansızlaşır. Eşinizin kusurları sevimli küçük tuhaflıklar haline gelir ve körü körüne yaptığı her yanlış şeyi kabullenirsiniz. Ancak bu tam olarak böyle değildir; özellikle onunla evlenmeyi ve hayatınızın geri kalanını onunla birlikte geçirmeyi planlıyorsanız. Evlenmeden önce evleneceğiniz kişide dikkat etmeniz gereken noktalar vardır.

evlenmeden önce
Evlenmeden Önce Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  1. Şüpheli Davranıyorsa

Tüm ilişkiler güven üzerine kurulu ve eğer erkek arkadaşın sana güvenmiyor ise, sorun var demektir. Kendisine size güvenmemesi için bir sebep vermemiş olsanız bile, etrafında olmadığınız zaman telefonunuzu kontrol ediyor ya da sizi sürekli denetliyorsa ondan uzak durmanız en iyisidir.

2. Hayvanları Sevmiyorsa

Hayvanlardan hoşlanmayan insanlar genellikle şefkat ve empati kurmaktan uzak kişilerdir. Böyle bir erkeğin iyi bir baba figürü olamayacağı bile bile bir aile kurmak istemezsiniz.

3. Söylediğiniz Her Şeyi Dinlemiyor

Her ilişkinin, çiftlerin bağlı kalmalarını sağlamak için belirli temel kuralları vardır. Adamınız böyle kurallar için bir ihmalde bulunursa, ihtimal çok fazla umurunda değildir ve ilişkiye de saygı duymaz.

4. Sürekli Vaatler Veriyorsa ve Yerine Getirmiyor

Vaat eren kişiler sadece eğlenmek için bir ilişkide olan ve duygularınızla gerçekten ilgilenmeyen türdür. Dolayısıyla, size verdiği sözleri tutmuyorsa, onunla ayrılmalısınız.

5. Sizi Önceliği Olarak Görmüyor

Eşinizin ihtiyaç duyduğunuzda yanınıza gelmesi gerekiyor, söylediğinize dikkat etmesi gerekiyor ve sizinle zaman geçirmeyi istemelidir. Eğer size öncelik vermezse, onunla birlikte olmayı tekrar düşünmelisiniz.

6. Kusursuz Olduğuna inanıyor

Özgüven iyi ama aşırı özgüven fazladır. Eğer kendisiniz mükemmel ve daima haklı olduğunu düşünürse, haksız olduğu zamanlarda bile asla eğilmez. Eğer böyle biriyle birlikteyseniz evlenmeden önce birlikteliğinizi tekrar gözden geçirin.

7. Her Zaman Mazeretler Sunuyor

Bazı durumlar, işler planlandığı gibi gitmeyebilir. Ancak adam sürekli mazeretler sunuyor ve sizinle olan planlarını iptal ediyorsa durun ve düşünün. Çünkü sizden kaçıyor demektir.

8. Geçmişte Yaşıyor

Eski kavgaları ve tartışmaları ortaya çıkarmak çok küçük ama önemli şeylerdir. Onun kinleri tutan türden biri olduğunu gösteriyor. Ayrıca, bu şekilde davranmak, ilişkinize de olumsuzluk sonuçlar doğurur.

9. O Bir Yalancı

Yalanları o kadar kolay affetme, çünkü bir kez yaptıysa (ve zor durumdan yalan sayesinde kurtulduysa) tekrar yapacaktır. Ona asla güvenemezsiniz, sonunda sizi incitir ve böylece kendini kurtarır.

10. Ailesini Eleştiriyor

Ailesine ait olamıyorsa, size ait değildir. Ebeveynler yetiştirme konusunda önemli bir rol oynamaktadır ve onlar sizin için tonlarca fedakarlık yapar. Bunun için hiçbir minnettarlık hissi yoksa, o kişi için zaman harcamaya değmez.

11. İstismar Eder

Bu tür bir adam kesinlikle hayır-hayır. Bir kez bile size karşı elini kaldırıyorsa uzaklaşın ve asla bir daha geriye bakmayın. Bu tür kişiler için zaman harcamak gereksizdir. Duygusal taciz olsa bile buna müsamaha göstermemelisiniz.

Evlenmeden önce bu kırmızı sinyallerin herhangi biri yanıp sönmeye başlarsa, başkasını o kişiden uzaklaşmalısınız.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)