Feng Shui ile Bolluk Ve Bereket

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Feng Shui ile Bolluk Ve Bereket

Feng shui, serveti ve sağlığı iyileştirmek için çevredeki enerjiyi uyumlu hale getirmek için geliştirilen eski bir Çin felsefi sistemidir. Sanat Feng shui‘nin eski efendilerine göre, uygulama para getiremeyecek, ancak zenginlik ve refahın enerjilerini çekmek ve güçlendirmek için evinizde ve ofisinde elverişli bir mekan yaratacaktır. Refah için çabalamanız gerekir ve Feng Shui çabalarınızda sizi desteklemektedir. Feng shui sanatı, şans, sağlık, sevgi ve tabii servet akışını teşvik edecektir. Enerjilerin akışını sağlamak için en iyi yollardan biri, hava temizleyici bazı bitkilere sahip olmaktır. Feng shui‘yi kullanarak bolluk ve bereket enerjisini evinize çekmenin bazı basit yolları.
Feng Shui

  1. Karmaşıklaştırma Alanı

Gereksiz eşyalarınızı saklamak veya kullanmadığınız şeyleri bile kaldırmaktan kaçınınız. Enerjilerin akışını teşvik etmek, refahı ve fırsatları davet etmek için bu fazlalıkları kaldırıp karmaşıklığı yok etmek en önemli faktördür. Para çekmek için evinizin ve ofisinizin dağınık olmamasına dikkat edin.

2. Su Özelliği

Servetinizin enerjisini evinize çekmenin bir başka yolu, evinize su çeşmesi gibi bir su özelliği yerleştirmektir. Evde bir su fikri ile rahat değilseniz, her zaman akan bir görüntü koyabilirsiniz. Akan su güçlü bir zenginlik enerjisi vericisidir. Görüntü veya su özelliğinin hareketli ve berrak su olduğundan emin olun.

3. Giriş Kapısı

Evinize para çekmek için, hoş bir girişiniz olmalıdır. Kapının temiz ve parlak olduğundan emin olun. Ayrıca, kapıyı güzelleştirmek adına karşılama paspasınız için saksı bitkilerini de kullanabilirsiniz.

4. Mutfağınızı Temizleyin

Temiz bir mutfak, zararlı enerjiyi ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır. Bu nedenle, mutfağınızı dağınık gösteren, zemini ve tezgahı temizleyin. Bacanın da temiz olduğundan emin olun. Mutfağını düzene koymak için düzenleyiciler kullanın. Bu, evinize para çekecektir.

5. Evinize Sitrin Kristali Yerleştirin

Feng shui’de servet çekmek için sitrin kristali kullanılır. Kristali sergilemek zenginliği ve refahı çekecektir. Mücevher de benlik saygısını güçlendirmek için kullanılır. Bir başka servet taşı pirittir. Para köşesinde evinizde bu kristalleri sergileyebilir veya bir taş ağacı yerleştirebilirsiniz.

Ayrıca evinizde sızıntı veya damlayan musluk olmadığından emin olun. Yatağınızın üstünde akan su ya da ayna görüntüsü asmamalısınız.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)