Genital Güzelleştirme

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Genital Güzelleştirme

Kontrolsüz Doğumlar, En Büyük Sorun

Op. Dr. Bülent Cihantimur’a Altın Bistüri ödülü kazandıran “Genital Güzelleştirme” operasyonu, genital bölgenin olası sorunlarının ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Kadınların özel bölgeleri hakkındaki bilgi eksikliği, genital bölgeleri ile ilgili konularda utanma ve çekingenlik duygusuyla birleşince, genital bölge en fazla ihmal edilen alanların başında geliyor. Yüzümüzü farklı uygulamalarla nasıl gençleştiriyorsak, genital bölgeye de form kazandırmak, gençleştirmek Genital Güzelleştirme operasyonuyla artık mümkün oluyor. Genetik Güzelleştime geleceğin estetik cerrahisi olarak nitelendiriliyor. Ayrıca uluslararası Amerikan Plastik Estetik Cerrahisi Dergisi’nde bilimsel makale olarak yayınlanan ödüllü tekniğin ayrıntılarını Op. Dr. Bülent Cihantimur bizlerle paylaşıyor.

genital güzelleştirme
Kadınların Özgüveni Güçlenmeli

Tıbbın hızla gelişmesine rağmen kadınlarımız jinekoloğa dahi gitmeye çekiniyorlar. Genital bölgede herhangi bir sorun oluştuğu zaman kadınlar içine kapanıyor. Çoğu zaman bu bölgedeki sorunları görmezden gelerek yok sayıyorlar. Aslında genital bölgeleri ile ilgili problemlerin görmezden gelinmesi birlikteliklerinde sorun yaşanmasına sebep olmasının yanı sıra, sağlık açısından da ele alınıp problem çözülmediği zaman sonrasında daha fazla sorun yaşanmasına neden oluyor. Oysaki genital bölgedeki fonksiyon kayıpları, yaşlanma belirtileri ve diğer sağlık sorunları son derece basit bir uygulamayla düzeltilebilir.

Bu doğrultuda Genital Güzelleştirme tekniği, kadınların kendilerine olan güvenlerini arttırır ve daha mutlu beraberliklere vesile olabilir. Aslında genital bölgenin diğer organlardan farkı olmadığı gibi bu bölge de genç görünmeyi, güzel, sağlıklı ve formunda kalmayı hak ediyor. Kontrolsüz doğumlar bu bölgeye en fazla tahribatı veriyor.

Genital Güzelleştirme Ayrıntıları

Yüksek doğum kilosuna sahip bebekler, hormonal dalgalanmalar, yer çekimi, zorlu doğumlardan sonra kadınlarda deformasyon ve fonksiyon kayıpları oluşmaktadır. Genital Güzelleştirme ile olası tüm sorunları başarılı bir şekilde ortadan kaldırılabiliyor. Hayat devam ediyor ve bedeni bir bütün olarak algılamak gerekir. Bu nedenle bedenin her noktasına aynı özeni ve ihtimamı göstermek en doğrusu olur. Bir elin beş parmağı gibi, bedenimizin her yerine saygı duymamız gerekir. Geliştirilen bu teknik sayesinde, hastalar sağlıklı, yenilenmiş ve her açıdan mutlu bir beraberliği sağlayacak koşullara kavuşmuş bir bedenle yaşamaya başlıyorlar.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)