H&M Beauty 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

H&M Beauty 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bu Sezon H&M Beauty ile Kuralları Yıkın

2015 yılındaki ilk lansmanından bu yana H&M yeni renkler, yeni dokular, yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Bu sezon özgün stilinizi yansıtmak için H&M Beauty koleksiyonunda daha da mükemmel eklemeler yer alıyor. Ve bu Sonbahar’da sınır tanımıyoruz ve güzellikte hiç kural yok.

H&M BeautyH&M Beauty Konsept Tasarımcısı Sara Wallander. “Bu sonbahar – kış sezonu gerçekten ‘her şey olur’ bir hava var. Makyaj gittikçe ekspresyonist bir hal alıyor. Makyaj kendini ifade etme biçimine dönüşüyor. Bu nedenle renk çeşitliliği açısından da zengin bir dönem yaşıyoruz. Bizler gibi yaratıcı olmak isteyenler için renkleri, dokuları, malzemeleri sağlayan marka olmaktan dolayı heyecanlıyız.” diyor

Sezonun Temel Trendleri

Parıltılı cilt sezonun en temel stillerinden biri oluyor. Ve H&M’de kusursuz görünümü yaratmak için harika ürünler var. Yüzünüzde en mükemmel gölgeyi yaratmak için fondoten olarak Custom Colour Drops, cildi parıltılı hale getirmek için Illuminating Drops ve son dokunuşta hem kapatıcı hem aydınlatıcı olan Double-Ended Stick koleksiyona eklendi.

Hem gözler hem de dudaklar için nötr nude’lar baskın bir trend olmayı sürdürüyor ama parlak değerli taş renkleri çok hızlı yükselişe geçiyor. Zümrüt yeşili, topaz sarısı, yakut kırmızısı, ametist lilak gözlerde kullanılabilir ve çekimser olmaya hiç gerek yok. Dumanlı göz makyajı mat, metalik ya da inci rengi farlarla yeni bir hal alıyor. 9-renk göz paletinde yeni bir formül ve yeni dokular yer alıyor.

Bu sonbahar – kış sezonunda onlarca tutkulu dudak rengi dikkat çekiyor. Kırmızılar, kahverengiler, pembeler etki bırakacak. Ama doku da en az renk kadar önemli. Süper mat ya da süper parlak, iki uç da bir arada bulunuyor.

Ultra simli cesur tırnaklar ve belli belirsiz nail art, bu sezonun yükselen trendleri arasında yerini alıyor. H&M Beauty bu Sonbahar’da yeni jel formunda 19 parlak rengi oje koleksiyonuna ekledi. Renklendirmenin yanı sıra tırnaklara bakım yapan limon ve avokado yağı içeren Oil Fusion serisi de 8 yeni rengiyle sunuluyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)