ilk Buluşma için Kadınlara Öneriler

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

ilk Buluşma için Kadınlara Öneriler

İlk buluşma! Beklenen gün geldi, heyecan dorukta.. Tattı bir heyecan, mutluluk beraberinde gelen panik, kafadaki bir sürü soru, acabalar, amalar havada uçuşuyor. Sakin olun, ilk buluşmaya özel tüyolarla biz sizlerin yanındayız. İşte ilk buluşma için önerilerimiz,

ilk buluşmaiyi Görünün, Bakımlı Olun

Dış görünüş karşı tarafta oluşturacağınız ilk izlenim açısından önemlidir. Bu nedenle kıyafetinize, makyajınıza, saçınıza özen göstermelisiniz. Sevdiğiniz ve içinde rahat edebileceğiniz bir kıyafet tercih. İlk buluşma esnasında zaten heyecanlı ve stresli olacaksınız. Bir de buna kıyafetinizin stresi eklenmesin. Sürekli kayan mini etek, açılan dekolte, ayağınızı vuran ayakkabılar sizi huzursuz eder. Beyaz gömlek, siyah düz bir elbise, pantolon, gömlek, ceket gibi kıyafetlerden şaşmayın.Hafif, abartıdan uzak bir makyaj yapın. Aynı şekilde saçlarınıza abartmamak koşuluyla şekil verin. Ve parfümünüzü sıkmayı unutmayın. Kokunuzun daha kalıcı olmasını istiyorsanız vücut kremi kullanın. Parfüm kokusu uçsa da kreminizin kokusu siz de kalacaktır. Artık buluşmaya hazırsınız.

Dakik Olun

‘Tam zamanında gitmeyin, 5-10 dakika geç gidin’ söylentileri bir kenara bırakın. İlk buluşmada bir çok şey gibi zamanlamanız da karakterinizle ilgili bilgiler verecektir. Buluşmaya geç gitmeniz önem vermediğiniz izlenimi oluştururken erken gitmeniz de aşırı istekli izlenim yaratabilir. Bu nedenle tam zamanında gitmelisiniz.

Telefonunuzdan Uzak Durak

Sadece kadınlar ilgi bekliyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Erkeklerde ilgi bekler ve her zaman odak noktası olmak isterler. Özellikle ilk buluşma esnasında telefonla ilgilenmeniz kötü bir izlenim bırakacaktır. Bu nedenle buluşma esnasında telefonunuzu sessize alın. İyi giden bir sohbet esnasında telefonunuzun çalıp bu sohbeti bölmesini istemezsiniz.

Gülümseyin

Mükemmel görünüyorsunuz, kendinizi güzel ve harika hissediyorsunuz. Bu görüntünüze bir de gülümsemenizi eklediniz mi tamamdır. Unutmayın ki, kimse asık suratlı, soğuk biriyle bir daha buluşmak istemez.

Sohbet

Fazla ciddi olmaktan ve eleştirici tavırlardan kaçınmalısınız. Onun da en az sizin kadar heyecanlı ve stres içinde olduğunu fark edin. Onunla ilgilendiğinizi gösteren sorular sorun. Fazla özele girmeden, genel sorular sorun. Eski sevgilisi gibi özel sorular yerine hobilerini, sevdiği yemeği, hoşlandığı müzik türünü, gelecek planlarını sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular kadar karşı tarafın verdiği cevapları sözünü kesmeden dinlemeniz de önemlidir. Bu hem onunla ilgilendiğinizi hem de ona saygı duyduğunuzu gösterir.

Gizemli Olun

Sizin onu merak ettiğiniz gibi o da sizi merak edecek ve size sorular soracaktır. Bu sorulara cevap verirken dürüst ve net olun. Ancak konu dışına çıkıp bütün hayatınızı ilk buluşmadan anlatmayın. Gizemli olmak, karşı tarafta merak uyandırmak bir kadını her zaman daha çekici yapar.

!!! Küçük bir ipucu: Eğer buluşma esnasında erkek gözlerinizin içine bakıyorsa iyi gidiyorsunuz sizden hoşlandı demektir. Eğer dudaklarınıza ve dekoltenize bakıyorsa sadece o gece ile ilgileniyor demektir. Eğer sizinle ilgilenmek yerine etrafına bakıyor ya da telefonuyla ilgileniyor ve bacağını sallıyorsa, üzgünüz ama sizden hoşlanmadı demektir.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)