Karbon Peeling Yöntemi 15 Yıl Gençleştiriyor

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Karbon Peeling Yöntemi ile 15 Yıl Silinebilir mi?

Genç görünmek için bir çok method var aslında ama bunlardan birtanesi de karbon peeling uygulaması.. Peki tüm bunları sadece 15 dakika süren karbon peeling uygulamasıyla silmek mümkün mü? Yöntem hakkında konunun uzmanı Dr. Levent Türbedar‘la konuştuk. Türbedar, Süper Kadın.NET sitemize PST denilen Karbon Peeling Yöntemi hakkında bize oldukça ilgi çekici bilgiler verdi.

Karbon Peeling YöntemiLazer ve Karbon Krem işbirliği

Karbon Peeling Yöntemi – Yıllar cildimizde canımızı sıkan izler, çizgiler, sarkmalar, genişlemiş gözenekler bırakıyor.Bu durumdan bir çok insan rahatsız olup genç görünmek için çareler arıyorlar.. Tabi bunların en başında kadınlar önde geliyor.. Çünkü her kadın genç bakımlı görünmek, pürüzsüz bebeksi bir cilde sahip olmak ister.

Özel bir teknolojiye sahip NdYag lazer ve karbon kremin birleşimiyle çalışan uygulama, sadece 15 dakika sürüyor. Dr. Levent Türbedar’ın dediğine göre “Yüz derisi zannedildiği kadar kalın değil, kalınlık hissini veren şey, yağ tabakası. Karbon kremi, enerjinin yüzeyel deride maximum yükseklikte yoğunlaşmasını sağlıyor. Bu özel olarak hazırlanmış karbon krem, ani bir ısınmayla yüzeysel tabakayı kaldırıyor. Aynı yerde ortaya çıkan kısa süreli ama etkili ısı, deride yanma noktasına gelinmeden yeterli etkiyi gerçekleştiriyor. Bununla beraber lazerin hücre yenilenmesini sağlayan fotoaktivasyon etkisi de gerçekleşiyor.”

Genişlemiş gözenekler, sarkmış ve mat olan cilde karşı Karbon Peeling, her mevsim kolayca uygulanabilir ve günlük yaşantıyı etkileyecek bir durum oluşturmuyor. PST’nin her mevsimde ve koyu ciltlerde yapılabilecek kadar emniyetli, hızlı, çabuk sonuç veren bir peeling etkisi gerçekleştirdiğini söyleyen Türbedar, kızarıklık ve kabuklanma yapmadığını da ekliyor: “Birçok peeling yönteminden farklı olarak PST’yi yazın da rahatlıkla uygulayabiliyoruz. Yine de tedbir olarak güneş banyosu yapılan bir günde yapılmaması gerekir..”

Anında Pürüzsüz ve Sıkı Bir Cilt

“PST’nin en iyi taraflarından biri, erken sonucu hemen tedavi sonrasında görebilmemiz. Pürüzsüz bir cilt, porlar yani gözeneklerin hemen sıkılaşma cevabı vermesi gibi. Ardından geç ve faydalı sonuçları da devam ediyor. Cildin sıkılığı artıyor, aşırı yağ salgısı dengeleniyor, ince çizgilerin görünümünde azalma sağlanıyor.”

PST, Karbon Peeling yöntemiyle, yaşadıklarımız yanımıza kâr kalıyor. Cildimiz 20’li yaşlarını sürmeye devam ediyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)