KIKO MILANO’dan TROPIC HEAT Mağazalarda

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

KIKO MILANO TROPIC HEAT

KIKO Milano, Leitmotiv tarafından tasarlanan yeni sınırlı üretim kapsül koleksiyonu ile 20. yıl dönümünü kutluyor. KIKO Milano‘nun, 20. yılını kutlamak için gelecek vadeden tasarımcılarla birlikte hazırladığı kapsül koleksiyonlar Tropical Heat ile devam ediyor. KIKO Milano’nun enerjik ve renkli koleksiyonu, İtalyan moda sistemine yeni girmiş olan Leitmotiv markasının arkasındaki yaratıcı dehalar Juan Caro ve Fabio Sasso tarafından tasarlandı.

kiko milano

Birbirinden değişik ve güzel ürünleri piyasaya çıkaran Kiko Milano yine kendi özel müşterilerini unutmadı ve yine Tropical Heat kolleksiyonu ile her zaman ki gibi göz kamaştırdı.Ve dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Bayanların özellikle meyve kokusunu seven, tropical yaz kokularını seven kişilerin çoğunlukta olması sebbiyle, Juan Caro ve Fabio Sasso yaptıkları açıklamada özellikle böyle bir kolleksiyonu oluşturduklarını dile getirdiler.Bir sonra ki kolleksiyonları neler olacak hem moda dünyası hemde jayranları tarafından merakla bekleniyor.

İki tasarımcı, KIKO MILANO için gerçekten çok eğlenceli ve canlı olan bir koleksiyon yarattı. Tropic Heat; renkli,hayat dolu ve pozitif enerji yüklü olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çiçek ve meyvelerle süslenmiş ürünlerin görünümü, tasarımcıların eklektik tarzını yansıtıyor.

Yazın güneşli atmosferi, kokuları ve renkleri, makyajda da hayat buluyor. Koleksiyondaki pastel renkler meyve tonlarını anımsatıyor ve bazı ürünlerdeki ayrıştırıcı meyve kokuları koleksiyonu daha da eğlenceli hale getiriyor. Dokular, canlı ve hafif bir makyaj etkisi için son derece ince ve duyuları harekete geçirici. Makyaj tarzı ise hayat dolu ve yoğun.Özelikle Meyve kokularını seven bayanlar için mutlaka bakıp test edilmesi gereken kokular mevcut..

Makyaj ürünlerinin ve ambalajlarının yanı sıra Leitmotiv, Tropic Heat Koleksiyonu’na özel eğlenceli ve bahar desenlerine sahip olan bir de çanta tasarladı. Ve bu koleksiyonun, yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırmaya son derece yardımcı olan, canlandırıcı bir göz maskesi de içeriyor.

KIKO’nun sürprizleri kapsül koleksiyonlarla da bitmiyor. 20. Yıla özel olarak her biri kapsül koleksiyondan biriyle ilişkili yedi farklı bileklik ucu ile süslenebilen bir de bileklik hazırlanıyor. KIKO bileziğinizi, Tropic Heat koleksiyonu için tasarlanan bileklik ucuyla daha da zenginleştirebilirsiniz.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)