Kısa Boylular İçin İlkbahar-Yaz Moda Tüyoları

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Kısa Boylular İçin İlkbahar-Yaz Moda Tüyoları

Kısa boylular için 2017 ilkbahar-yaz modasını Tasarımcı Ebru Yener yorumladı.

Her kadın kusursuz görünmenin peşindedir. Doğru giyim, kusursuz saçlar, fevkalade bir makyaj, rahat ve şık ayakkabılar, yılın trendleri, doğru kombinasyon, moda derken; hayat başarılarını görsellikleriyle taçlandırmak da kadınların öncelikli tercihi.

moda

Farklı tarz, stil, zevk, vücut tipi gibi unsurlarla birlikte giyim konusunda kısa boylu kadınlar büyük zorluklar yaşamakta.

Moda tasarımcısı Ebru Yener öncelikle herkesin kendisi ile barışık olması gerektiğini ifade edip giyim konusunda önerilere açık olan kısa boylu kadınlar için giyim tüyoları rehberi sunuyor.

Sezonun Trend Renkleri Lapis Mavi ve Soluk Pembe..

Isınan havaların etkisiyle ruhlar da cıvıl cıvıl ve rengarenk olmaya başladı elbette. Ancak boyu kısa olan kadınlar için çok fazla rengi bir arada kullanmak olduğundan daha hantal ve tıknaz bir görünüm elde etmesine sebep olur. Tepeden tırnağa tek renk giyim ciddi bir illüzyon etkisi yaratarak sizi olduğunuzdan daha uzun, orantılı ve zayıf gösterecektir. İlkbahar/Yaz sezonunun en trend renklerinden olan lapis mavi ve soluk pembe elbise tercih edilebilir. Bu arada bahar ve yaz aylarında özellikle saten ve ipek kumaşlardan uzak durulması gerekir. Saten ve ipek kumaşlar terlemeye sebep olur ve terle birlikte rahatsız edici bir koku ortaya çıkar. Koton ve pamuksu kumaş tercihleri bahar ve yaz aylarında vazgeçilmez olmalıdır.

modaBacaklarınızı Göstermekten Çekinmeyin!

Minyon kadınlar mini etekleri çok daha güzel taşıdıkları bir gerçektir. Retro dolgu topuklar bu sezon da moda sahnesinde kendini göstermeye devam ediyor. Retro dolgu topuklarla kombine ettiğiniz miniler ile birlikte, uzun ve ince bacaklara sahip bir görünüm oluşturabilirsiniz. Minilerinizi seçerken bu sezonun moda renkleri olan çarpıcı ve şaşırtıcı sarısı cuha çiçeği sarısı, elektronik mor, metalik detaylarla bezeli tasarımları tercih edebilirsiniz.

Pantolondan Vazgeçemeyenlere Yüksel bel, Boru Paça ve Dökümlü!

Kış ayları geride kaldığına göre kalın kotları rafa kaldırma zamanı da geldi. Pantolon seçimi kısa boylu kadınlarda kıyafet alışverişinin en zor aşamasıdır. Yüksek bel pantolonlar bacakları her zaman olduğundan daha uzun göstereceğinden dolayı tercihleriniz arasında yer alması gerekir. Bunun yanında jean, kumaş ya da desenli yüksek bel pantolon ve şortları gardırobunuzun bir parçası haline getirin.

modaDeniz Sezonu Açılırken Aklınızda Bulundurun!

İlkbaharda tiril tiril kıyafetleri giydiğimiz günlerden, havuz ve deniz sezonun geldiği yaz dönemine geçeceğimiz anlara az kaldı. Güzelliğinden ve doğru tercihlerden ödün vermek istemiyorsanız havuz ve deniz kenarında da bedeninize uygun tercihler yapmalısınız. Kısa boylu kadınlar öncelikli olarak baldırları ön planda tutan kesimleri tercih etmelidir. Beli ön plana çıkarmaya yardımcı olan bu kesimler vücudunuzu iyi ve güzel göstermenizi sağlayacaktır. Göğüsleriniz küçükse asimetrik ve tek omuzlu kesimler içeren mayolar kullanmalısınız. Göğüslerinizin büyük görünmesini sağlamak için aynı şekilde valon modelleri de kullanabilirsiniz. Bacaklarınızı uzun göstermek için ise dikey çizgili modeller, koyu renkli bikini altları ve baskılı ürünler kullanmalısınız.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)