Türkiye’nin ilk Make Up Festivali – Makyaj Festivali Emaar AVM’de 

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk Make Up Festivali (Makyaj Festivali) Emaar AVM’de

 

Make Up Festivali – Makyaj Festivali – İstanbul Anadolu Yakası’nın en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, birbirinden ilgi çekici etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Makyaj ve makyaja dair birçok etkinliğin yer alacağı, Türkiye’nin ilk Make Up Festivali (Makyaj Festivali), 17-18 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek. Emaar ziyaretçilerinin makyaja dair birçok farklı deneyimi yaşama şansı bulacağı etkinlikte Çağla Şikel, Danla Biliç, Alp Kavasoğlu gibi ünlü isimler de Festivalde bir araya gelecek.

Make Up Festivali - Makyaj Festvali

Make Up Festivali – Makyaj Festvali

İstanbul Anadolu Yakası’nın en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, 17-18 Kasım tarihlerinde Make Up Festivali (Makyaj Festivali)’e ev sahipliği yapacak. 17-18 Kasım tarihlerinde, iki gün boyunca canlı makyaj şovları, defileler ve makyaj sohbetlerinin yanı sıra daha sağlıklı bir cilt ve daha doğru makyajın ipuçları verilecek.

 

Çağla Şikel ve Danla Biliç gibi ünlü isimlerin yanı sıra makyaj sanatçıları makyaj sanatçısı Alp Kavasoğlu ve oyuncu İlayda Akdoğan da katılımcılarla makyaj sohbetleri ve canlı uygulamalar yapacak. Festivalde makyaj dolu iki gün geçirecek olan katılımcılar sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden de kariyer yolculuklarını dinleme şansı bulacak.

 

Emaar AVM’de 17 Kasım Cumartesi günü 13.00’de başlayacak olan festival, Pazar günü 18.30’a kadar sürecek. Etkinliğin kapanış sürprizi ise özellikle gençlerin ilgiyle takip ettiği Ece Seçkin’in vereceği konser olacak. Seçkin, iki gün boyunca sürecek festivalin heyecanını hareketli şarkılarıyla zirveye çıkaracak.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)