Make Up For Ever Sonbaharı Yeni Renkleriyle Karşılıyor

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Make Up For Ever Sonbaharı Yeni Renkleriyle Karşılıyor

Make up For Ever pudra ve ruj koleksiyonuna eklediği yeni renkleriyle sonbahara enerji katıyor.

Artist Liquid Matte Ruj

Mat Renkler

Ultra mat bitirişlerden ve maksimum kapasite arzusundan ilham alınarak tasarlanmış Artist Liquid Matte, cüretkâr renk yelpazesi ile herkesin yaratıcılığını öne çıkarmasını sağlayan likit bir ruj olma özelliği taşıyor. Ultra mat bitiriş sağlayan ve dudaklara rahatsızlık vermeyen rujun son trendlere uygun 7 renk tonu bulunuyor.

Make up For Ever

Uzun süreli etki

Artist Liquid Matte’nin formülü şu 3 temel bileşenin muazzam dengesinden meydana geliyor: Silika, pigmentler ve uçucu yağ. Bu üçlü sayesinde kapasite en üst seviyeye çıkıyor ve dudaklar ultra mat bitiriş ile eşit renkli bir görünüme kavuşuyor.

Profesyonel Hassasiyet

Ruj aplikatörü dudakların kıvrımlarını mükemmel biçimde takip ediyor, böylece tek bir hamlede yoğun renk dudaklara doğru oranda yediriliyor. Rujun tüpü saydam olduğu için renk tonları kolayca görülebiliyor.

Artist Metallic Matte Ruj

Metalik Mat Renkler

Artist Metallic Matte, dudaklara metalik mat bir görünüm veren 3 yoğun renk tonu seçeneği sunuyor. Artist Liquid Matte’den en sevdiğiniz rengi dudaklarınıza sürdükten sonra bu üst kat rujunu son dokunuş olarak uygulayın. Tasarımın sonsuz ihtimallerini keşfedin. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve cesur görünümlere kavuşun!

Sonsuz Yaratıcılık

Artist Metallic Matte, dudaklara istenildiği kadar farklı tasarım uygulanmasını sağlıyor. Artist Liquid Matte’nin üzerine uygulanan ürünün ultra ince aplikatörü ve yoğun renkleri ortaya birçok sanatsal tasarım çıkarıyor. Sınırsız ihtimallerin açığa çıkması için gereken tek ürün!

Yaratıcı Etkiler

Make Up For Ever Artist Metallic Matte rujun içeriğinde, en iyi metalik bitirişi sağlaması ve yoğun renk kalitesi sunabilmesi için sedef pigmentleri, gliserin ve su bulunuyor. Sedef pigmentleri ışık yansımasını azaltıp mat bir görünüm sağlarken gliserin de renk görünümünü en iyi seviyeye çıkarmak için pigmentlerle birleşiyor. Pigment ne kadar “nemli” olursa, renk o kadar yoğun bir görünüm kazanıyor. Ürünün likit formülünde, sedef pigmentlerin bütünlüğünü koruması için su da bulunuyor.

Make up For Ever
Artist Face Color Pudra

Renklerle Oynayın

Artist Face Color, harika görünümler ortaya çıkarmak için birbirleriyle karıştırılabilen yüksek pigmentli yüz pudralarından meydana geliyor. Doğal ve parlak görünümlü, uzun süreli bir etki için renkler ve bitirişler birbirlerine karıştırılarak kullanılabiliyor. İlk fırça darbesinden itibaren, Artist Face Color pudraları eşit, çarpıcı bir renk sağlıyor. Ürünün içeriğindeki pigmentler olabilecek en yoğun sonucu verebilmeleri için tozlaştırılmış olma özelliği taşıyor. Mat, sedef ve parlak bitirişler arasından istediğinizi seçin ve hayal gücünüzü serbest bırakın!
Kişiliğinizi yansıtın ve #renklerleoynayın!

Profesyonel Teknik

Parlatıcı, biçimlendirici ve renklendirici niteliklere sahip 24 farklı renk tonu bulunuyor. Sadece üç adımda kendinizi değiştirebilir, ince dokunuşlarla yüz kontürünüzü belirginleştirebilirsiniz. Yüz hatlarınızı belirginleştirmek ve biçimlendirmek için daha doğal tonları kullanın. Yüzünüze ışıltı katmak için renklerle oynayın. Kontürleme ve strobing gibi profesyonel teknikleri artık herkes uygulayabilecek!

Özelleştirilmiş Renk Paleti

Artist Face Color pudraları artık yeni bir sunumla sevenlerini karşılıyor: 1, 2 veya 3 renk tonu içeren üç farklı özelleştirilmiş renk paleti.. Yaratıcılığınızı kişiselleştirin ve daha çok renkle oynayın!

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)