Microblading Yöntemi ile Kusursuz Kaşlar

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Microblading Yöntemi ile Kusursuz Kaşlar

Microblading Yöntemi ile Makyaj Hilelerine Gerek Kalmadan Kusursuz Kaşlara Sahip Olmak Artık MÜMKÜN!

Microblading Yöntemi ile Boyama ve makyaj hilelerine gerek kalmadan kişinin yüz hatlarına uygun biçim ve dolgunlukta kalıcı ve etkileyici kaşlara sahip olmak artık çok kolay! Kadınların imdadına yetişen 3 boyutlu kıl tekniği microblading uygulaması sayesinde her kadın kusursuz kaşlara sahip oluyor.

Kaşı olmayan veya seyrek kaşı olan kadınlar, çeşitli kozmetik ürünleri ve makyaj hilelerine başvuruyor. Her gün makyaj malzemesi kullanmak mecburiyetinde kalan kadınların yardımına; 3 boyutlu kıl tekniği microblading yetişiyor.

Kusursuz kaşların mümkün olduğunu belirten Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, yüz şekline özel yapılan uygulamalarla makyaj malzemelerine olan bağımlılıktan kurtulabileceğinin müjdesini veriyor.

Doğal Kaştan Ayırt Etmek İmkânsız

Microblading 3D Kıl tekniği uygulamasının ne olduğunu açıklayan Doğan, “Steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına yerleştirilmesidir. Microblading yönteminde kullanılan boyalar organiktir ve yarı kalıcıdır. 1 yıla kadar kalıcı uygulama ile kaşları gerçek kaştan ayırt etmek oldukça zordur. İşlem 3 seansta tamamlanmaktadır.” dedi.

Modaya Göre Değil Yüz Şekline Göre Kaş Yapılmalı

Doğru kaşın, kişinin kendine yakışan kaş olduğunu vurgulayan Doğan, “Bir kaş moda olduğu zaman, kadınlar ellerinde fotoğrafla gelip bana bunu yap diyor. Her kadına her kaşın yakışmayacağını, bir şeyi moda diye yapmanın doğru olmadığını onlara anlatmaya çalışıyorum. Kaş rengi, saç rengi, ten rengi ve kemik yapısı doğru kaş şeklinin verilmesinde çok önemli. Kaşı yaparken altın orana bakıyor, ölçümler yapıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Kalıcı Makyajlardan ve Dövme Uygulamalarından Farklı!

Uygulamanın dövmeden farklı olduğunu belirten Doğan, “Kadınlar genellikle microbladingi dövme uygulaması gibi sandıkları için yaptırmaya korkuyorlar. Malzeme ve işlem olarak ikisi son derece farklı uygulamalar. Kalıcı kaş uygulamaları ve dövmelerde sonradan renk değişikliği oluyor. Çevrenizde dövme yaptıran kadınların, kaşlarının mavileşmesi ve kırmızılaşmasından şikâyet ettiklerini görürsünüz. Bu yöntemde böyle bir durum yaşanmamaktadır.” dedi.

Dikkat! Ya Değiştirmek İsterseniz?

Microblading yöntemini tercih etmenin nedenlerini açıklayan Emsal Doğan, “Kaşınız 1 sene boyunca doğal bir görüntüde kalıyor. 8 ay sonra kaşım kırmızıya ya da maviye döndü gibi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca moda değiştiğinde, kaşınızı inceltmek, saçınızın rengini değiştirmek istediğinizde, hep aynı kaşı kullanmaktan sıkıldığınızda, size ikinci bir şans veriyor gibi düşünebilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)