Nail Art için Evde Bulabileceğiniz Eşyalar

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Nail Art için Evde Bulabileceğiniz Eşyalar

Tırnak sanatının (Nail Art) büyük bir hayranı mısın? Fakat, süslü bir tırnak makinesini bulmak mümkün değildir. Ancak iyi haber şu ki pahalı gelen noktalama araçları yerine evde bulabileceğiniz eşyalarla da tırnaklarınızı şekillendirmeniz mümkün. Evde mükemmel nail art çalışması tasarımları oluşturmak için bu 10 büyülü nail art noktalama araçlarına bir göz atın.

Nail Art

1. Tel Toka

Dolabınızda küçük bir köşede buluna basit siyah tel tokalardan bahsediyoruz. Bu göz ardı edilen tel toklar, nail art tasarımlarında kolaylıkla noktalar oluşturmanıza yardımcı oluyor. Tel tokanın bir ucunu en sevdiğiniz tırnak rengine daldırın ve noktalama işlemine başlayın.

2. Boya Fırçası:

Boya fırçaları daha büyük noktalar yapmak için kullanılabilir. Tırnaklarınızda güzel noktalar elde etmek için makyaj fırçalarını da kullanabilirsiniz .

 3. Tükenmez Kalem

Tırnaklarınızda temiz, minyatür noktalar elde etmek için bir tükenmez kalem ucu kullanabilirsiniz. Bu noktalar, tırnak tasarımınız kalabalık olsa bile bile düzenli görünüyor. Temiz bir görünüm elde etmek ve kesintisiz bitirmek için bitmiş bir kalem kullandığınızdan emin olun.

4. Kibrit

Kibrit, iki boyutlu yuvarlak nokta sunan ilginç bir nail art noktalama aracıdır. İstediğiniz bir nokta elde etmek için bir kibritin her iki ucunu da kullanabilirsiniz. Siyah taraf yuvarlak bir nokta oluştururken, düz taraf da gerçekten benzersiz görünen bir kare nokta oluşturur.

5. Kürdan:

Kürdanlar, tırnak sanatını oluşturmak için kullanılan ev aletleri listesindeki mücevherdir. Nokta modelleri oluşturmak için her iki uç da kullanılabilir. Daha sivri uçlar profesyonel bir nail art tasarımı elde etmek için bir daire içine dizilmiş çok küçük noktalar verir. Ayrıca, bir kürdanın sivri ucunu kullanarak, çiçekli noktalar, paralel tasarımlar ve çok daha fazla farklı desenler yaratabilirsiniz.

6. Çengelli İğne

Çengelli iğneler de fantastik bir tırnak sanatı noktalama aracıdır. Yaralanmamak için iki ucu genişçe gerin. Çok küçük noktalar oluşturmak için çengelli iğnenin ucunu kullanın. Sivri ucunu bir ojenize batırın ve süslü nokta tasarımları yapın.

7. Kurşun Kalem

Kurşun kalem, farklı nasıl art noktalama tasarımları oluşturmak için çok amaçlı bir araçtır. Kalemin ucu sivri tutabilir veya yuvarlak tutabilir. Sivri ucu küçük noktalar verirken yuvarlak ipuçları orta boyutlu noktalar oluşturur.

8. Toplu iğneler

Toplu iğnelerde fantastik bir nail art noktalama aracıdır. Bu iğnelerin arka ucu farklı boyutlarda noktalar oluşturur.

9. Küpe

Noktalı çivi sanatı tasarımı yapmak için bir küpe kullanmak komik gelebilir. Eğer öyleyse, kendiniz deneyin ve sonuçlarını görün! Küçük süslü küpeler, tırnaklar üzerinde temiz noktalar elde etmek için kullanılabilecek sivri bir uca sahiptir. Küçük ve yuvarlak küpeler olağanüstü noktalı nail art tasarımları oluşturmak için kullanılabilir.

10. İğneler:

Noktalı nail art tasarımları oluşturmak için bir iğnenin her iki ucu da kullanılabilir. İğnenin boyutuna göre büyük ve küçük noktalar oluşturabilirsiniz.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)