Plaj Saç Modası Doğallığın Etkisinde

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Plaj Saç Modası Doğallığın Etkisinde

Yazın gelmesiyle birlikte ısınan havaların etkisiyle plajlar dolmaya başlıyor. Plajlarda uzun zaman geçiren kadınlarında gündeminde 2017 plaj saç modası yer almaya başladı. Bu yaz plajda güneşlenirken, sahilde keyifli vakit geçirirken, plaj partilerinde; salaş örgüler, çift topuzlar, doğal okyanus dalgaları ve tüylü saç aksesuarları sıkça kullanılan saç modelleri arasında yer alacak.
Tatil sezonunun açılması ve tatil planlarının gündeme gelmesi ile birlikte 2017 yılının plaj saç modası da konuşulmaya başlandı. Daima bakımlı ve stil sahibi görünmek isteyen kadınlar, plaj partilerini, sahilde ve havuz başında ne giyeceklerini, saçlarını nasıl yapacaklarını önceden planlıyor.  Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2017 yazında sık sık karşılaşacağımız saç trendlerini bizlerle paylaştı.

saç modası
Uçuşan Renkli Tüyler

Yaz ruhuna uygun bu yılın en yeni trend saç aksesuarının başında renkli saç tüyleri geliyor. Bu yaz, saçlarda kullanılan rengarenk tüyler eğlenceli kişiliğinizi ve yazın sıcaklığını saçlarınıza yansıtacak. Saçınızı saç tüyleriyle renklendirerek salaş örgü ve topuz modelleri ile şekil verebilirsiniz. Saç tüylerini ince örgüler yaparak daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

Çift Topuzla Daha Hacimli Saçlar

Bu yılın yeni trendlerinden biri de dağınık biçimde her iki yandan eşit derecede toplanmış topuzlar. İkili topuzlar hem salaş hem de sevimli bir hava katıyor. Bu topuzları yüksek veya alçak yaparak farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız topuzları saç aksesuarlarıyla da hareketlendirerek farklı bir görüntü oluşturabilirsiniz. Daha hacimli görünen saçlar için ikili topuz saç modeli yaparken topuzu gevşek toplayarak bırakılan saç tutamlarının da daha yoğun görünmesini sağlanabilir.

Sahilde Doğallık Esintisi

Güneş ışıltısının saçlara yansıdığı yaz aylarının vazgeçilmez sa. modellerinden biri de yarım topuz saçlar! Bu sene de plajlarda nemli saçların doğal görünümünü ön plana çıkaran yarım topuz saç modeli popülerliğini sürdürüyor. Bu saç modeli sadece plaj için değil, aynı zamanda havuz partileri için de iyi bir seçenek oluyor. Her sene olduğu gibi bu sene de doğallık etkisinin sahillerde de sıkça görülecek. Plaj saç modası söz konusu olduğunda dalgalı saç modeli olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Denizden sonra ufak dokunuşlarla şekil verilen dalgalı saçlar, adeta bir denizkızı havası katıyor. Saçlardaki doğal ışıltıları, iri dalgalar oluşturarak ortaya çıkarmak bu sene de plajların vazgeçilmez modası olacak.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)