2018 Saç Modelleri

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

2017 Saç Modelleri

Saç Modelleri – Güzel giyinmek ve güzel görünmek kadınların ve erkeklerin arzu ettiği konuların başında geliyor. Özellikle kadınlar güzel görünmek adına kıyafetlerinin yanı sıra gündelik makyajlarına da dikkat ederler.

Konu makyaj olunca elbette ilk önce saçlardan başlamak gerekir. Çünkü saçlarınız güzel olmalı mutlaka.. Eğer güzel değilse saçlarınız, ne kadar uğraşırsanız uğraşın makyajınızda istediğiniz başarıyı yakalayamazsınız. Saç modelinizi gittiğiniz etkinliğe göre ayarlamanız gerekiyor. Örnek verecek olursak düğün için yaptırdığınız bir saç modelini tabi ki de bir iş toplantısı için yaptıramazsınız,çünkü  bu oldukça ağır kaçacaktır. Biliyoruz ki bayanlar saç bakımları ve saç modelleri için adeta servetler harcıyorlar.

Aslında bunu daha da derinlemesine incelediğimiz zaman aklımıza hemen şu soru takılıyor. Acaba bayanlar saçlarıyla bu kadar fazla uğraşmalarının sebebi, erkeklere güzel görünmek için mi yapıyorlar, yoksa kendileri için mi? Biz sorunun yanıtını biraz araştırdık ve karşımıza çıkan sonuç; Kadınların kendi yüzleri ve saçları üzerinde oynamalarının sebebi karşısındaki rakip gördüğü kadınlara güzel görünmek ve ona çok daha iddialı olduğunu ispatlamak.

Erkeklerde bu durum kadınlara göre çok daha farklıdır. Erkeklerin büyük bir çoğunluğu saç modellerine fazla dikkat etmezler. Erkeklerin kalıplaşmış olan çoğunlukla standart erkek saç modelleri vardır ve sürekli olarak onunla devam ederler. Gerçi son dönemlerde erkek saç modellerinde de biraz değişik tarzlar olduğunu söylemek gerekir. Belli bir yaştaki erkekler aslında saçlarının modeliyle fazla uğraşmıyorken özellikle yeni yetişen nesil, saçlarının bakımı ve modelleri konusunda daha da dikkatli oluyorlar.

Saç modelleri bayanlar arasında sıklıkla konuşulan konular arasında gelmektedir.  Özellikle 2016 yılına bakacak olursak, bu modellerin büyük küçük, herkeste kullanılabildiğini görebiliyoruz. Yetişkin saç modellerinde ise uzun saçlardan artık vazgeçiliyor gibi gözüküyor. Muhtemelen 2017’den itibaren hayatımızda kısa saçlı bayanları görmeye başlayacağız.

Kadın saç modelleri ‘nde kısa modellerin daha fazla tercih edilmesinin en büyük sebebi; bayanların artık çalışıyor olması. Çünkü kısa saç bakımı daha kolay ve daha rahat. Özellikle iyi kesilmiş kısa model bir saç ile, kendinizi daha özgür ve biraz daha marjinal bir hale getirebilirsiniz.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)