Güzellik Tanrıçası’ndan Selülit Çözümü

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Güzellik Tanrıçası’ndan Selülit Çözümü

selülitYaz geliyor, deniz ve havuz sezonu açılıyor. Herkesin hayali deniz sezonu öncesi yaza fit ve kendiyle barışık girmek. Tam bu noktada, güzelliğin sembolü Venüs’ten ilham alan medikal estetik yöntemi ile selülitlerden ve inatçı bölgesel yağlardan kısa sürede kurtuluyor. Bu yöntem cildin 43-48 derece arası ısıyla, kolajen ve elastikiyetini artırıyor. Sonuçta selülit olmadan, şekilli ve daha sıkı vücut hatlarına kavuşmak isteyenlerin kurtarıcısı oluyor.

İlkbaharın gelmesiyle kalın ve bol giysilerin yerini ince kıyafetler almaya başladığı için fazla kiloları saklamak daha da zorlaşıyor. Fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmakta zorlananlar için çözüm güzellik tanrıçası Venüs’ten geldi. Venus Legacy  yöntemi, medikal estetikte bir devrim sayılır. Adını güzelliğin koruyucusu Venüs Tanrıcası’dan alıyor. Selülitsiz, yaza daha sıkı ve fit girmek isteyenler için iyi bir seçenek sunuyor. Medikal Estetik Hekimi Dr. Dilay Yılmaz Demiryontar,  Venüs yöntemi hakkında bilgiler verdi. Venüs yöntemi yaz ayları boyunca uygulanabilir, mayo ve şort giyme özgürlüğüne olanak tanır. 48 dereceye kadar ısıyla cildin kolajen ve elastikiyetini artıran yöntem, selülit ve bölgesel yağ konusunda sıkıntı yaşayan kadınlar ve erkekler için mükemmel sonuçlar veriyor.

Selülit ve Bölgesel Yağlarla Savaş

Venüs yöntemi selülit ve bölgesel yağlara savaş açar. Yöntemde, Radyo Frekans ve Manyetik Puls ile istenilen bölgeye 43- 48 derece arasında bir vücut sıcaklığı veriliyor. Verilen bu sıcaklık Hipodermisteki yağları daha hızlı bir şekilde sıvılaştırıp idrar yolu ile atılmasını sağlıyor. Bu yöntem bölgenin kolajen ve elastikiyetini arttırıyor. Kollar, batın, baldır, kalça, boyun ve yüz bölgeleri dahil olmak üzere tüm vücut ve yüzde uygulanabiliyor.

Yaz Aylarında da Uygulama İmkânı

Venüs yöntemi her yaştan kadın ve erkek hastaya uygulanabilir. Venüs tedavisi, haftada 1 kez yapılarak 8-10 seans sürüyor. Seanslar sırasında hiçbir şekilde ağrı ya da yanma hissi olmuyor. Güvenli ve konforlu olması nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Yöntemin en güzel yanlarından biri de kişinin işlemden çıkıp normal hayatına devam edebilmesine de olanak sağlıyor. Ayrıca bu uygulama için mevsim fark etmez.

 

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)