Vakko 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Vakko 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kontrasların Uyumlu Birlikteliği’

Vakko 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu – Özgün ve şık silüeti ile her zaman fark edilen Vakko kadını, yeni sezonda; ruhunda Less is More, bedeninde ise More is More mottosundan doğan kontrastın heyecanını yaşıyor.

Vakko 2018 Sonbahar Kış KoleksiyonuDoğal, Bohem ve Eklektik

Zengin detayların, kumaşların ve aksesuarların harmanlanmasından oluşan yeni look ile Vakko Kadını Sonbahar Kış sezonunda, kontrastların uyumlu birlikteliğiyle bohem ve eklektik bir tarzın kapılarını aralıyor. Alabildiğine kullanılan kadifeler, brokarlar, jakarlar, ipekler, danteller, taşlar göz kamaştırırken el örgüsü, el boyaması gibi detaylar da doğallığın vurgusunu yapıyor. Tüm bu kontrastlar, bazen vücuda uzak formlarda, over size, bazen vücudu saran formlarda hayat buluyor. Koleksiyonun ruhunu tamamlayan renkler ise, derin koyu renklerin yanı sıra serin pastellerle sıradışı bir uyum sergiliyor.

Sezon trendlerini Vakko Kadını’na göre yorumlayan Vakko 2018 Sonbahar Kış koleksiyonu, 4 farklı temada günden geceye uzanan ve farklı zevklere hitap eden birbirinden özel seçenekler sunuyor. More is More, Less is More, This is Me, Cool Nights mottolarından oluşan koleksiyon ile Vakko Kadın Kış Modası ‘Kontrastların Uyumlu Birlikteliği’ ne vurgu yapıyor.

Yeni sezonun ”More is More” teması Vakko Kadını’nı eklektik bir şıklığa taşıyor. Empirme; ipeklerde, kadifelerde, satenlerde baskı ve el boyaması olarak başrolde. Emprime renkleriyle uyumlu jakarlı kumaş ve trikolar ayrıca brokarlar üst üste giyimin Mix&Match’i. Ekoseler, çizgiler ve çiçekler uyumsuzların uyumu olarak modayla buluşuyor. Taşlar, nakışlar, danteller ise romantik bir dokunuşun simgesi. Uzunlar, oversize’ların yanısıra mini etek ve dar pantolonlar diz üstü çizmelerinde habercisi ve kontrastların öncüsü. Doğayla iç içe temalı emprimeler ise dağda yaşam, karlı ormanlar, geyikler, odun evlerle, özlem duyulan o masalsı dünyanın yansımasına dikkat çekiyor. Look’u tamamlayan el örgüsü trikolar, ceketler, kürklü botlar, çantalar, şapkalar ise sımsıcak bir kışın habercisi. Doğadaki yaşamın şehir giyiminde emprimelerde hayat bulması, serin buzlu renklerin modaya ışık vermesi keyifli bir kontrast olarak yansıyor.

Vakko 2018 Sonbahar Kış KoleksiyonuKoleksiyonda öne çıkan ”Less is More” ile Vakko Kadını dingin bir look’a kavuşuyor. Serin pasteller, kup ve minik detaylarla şehir hayatına ve haftasonu yaşamına şıklık katıyor. İpekler, kaşmirler, ince yünler, kürkler, yumuşak ve dökümlür dokunuşlarla Vakko kadınını sarıp rahatlatıyor. Huzur vadeden ”Less is More” ile ruhunuz sadeleşiyor, siluetiniz timless bir şıklığa uzanıyor.

Yoğun tempodan çalınan ve yaşamın içinden mutlu eden anlar modaya ilham veriyor ”This is me” mottosuyla Vakko kadınına yansıyor. Hayatın keyifli yönleri; sinema, sevimli hayvan figürleri, kağıt oyunları, kitap, resim, sanat, müzik, seyahatle ilgili her kare emprimelere ilham kaynağı oluyor. ”This is me” ile ‘işte bu tam bana göre’ dedirten Look’ta, gülümseten, sevdiğimiz günlük karelerden yansımalar, bol renk, bol detayla başrolde yerini alıyor.

”Cool nights” ile geceyle özdeşleşen siyahın vazgeçilmez gücü, günden geceye geçerken, taşlar, danteller, kadife ve satenlerle neşeleniyor. Mücevher renkleri safir, yakut, zümrüt; geometrik dekoltelerle saten ve kadife elbiselerde hayat buluyor. Bağlamalı uzun gömlek tarzı abiye ipek elbiseler düz renklerde ve emprimelerde cool bir duruş sergiliyor. Uzun, dantel çorap çizmeler ve uzun süet çizmeler gecede çarpıcı bir siluet yaratıyor. Kürklü, taşlı süet ve saten topuklu ayakkabılar, terlikler esprili clutch’lar ile tamamlanıyor.

Doğal, bohem, eklektik duruşlarıyla Vakko Kadın 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu ‘Kontrastların uyumlu birlikteliği’ne vurgu yapıyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)