Yaz Ruhundan ilham Alan Tırnaklar

Reklam Engelleyici Algılandı !!!

Merhaba sitemiz sadece reklamlardan para kazanmaktadır. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Yaz Ruhundan ilham Alan Tırnaklar

Yaz Aylarının Canlılığı Tırnaklara Taşınıyor

Tatil planı yapmaya başlayan kadınlar, ne giyeceklerini düşündükleri kadar tırnaklarını da kıyafetleri ile nasıl kombinleyeceğini düşünüyor. Yaz aylarında eller kadar ayaklar da ön plana çıkıyor. Bu yıl, canlı pastel tonlar, fosforlu, rengârenk parlak ojeler, Amerikan french ve beyaz oje karşımıza çıkacak. Suya girince bozulan ojelere vakit harcamak istemeyenlerin ya da ayak tırnaklarında estetik ve sağlık problemi olanların imdadına 3 haftaya kadar kalıcı jel ojeler ve protez tırnaklar yetişiyor. Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, yaz ayları boyunca oje yenileme derdine son veren jel ve protez tırnak uygulaması hakkında bilgi veriyor.

tırnaklar
Kıyafet modasının değiştiği gibi tırnak modası da mevsimlere göre değişiklik gösteriyor. Tatil valizini hazırlayan kadınların en önemli aksesuarlarından biri olan tırnaklar, 90’ların kıyafet modası ve lifeguard (cankurtaran) mayoları ile kombinleniyor. Canlı pastel tonların, rengârenk oje uygulamalarının, Amerikan french ve beyaz ojenin trend haline geliyor. Eller kadar ayakların da ön plana çıkmaya başladığı yaz aylarında suya girmekten sık sık bozulan ojeleri yenilemekle vakit kaybetmek istemeyen kadınların imdadına, kalıcı jel ojeler ve protez tırnak uygulamaları yetişiyor.

Sağlık Sorunu Olanların da Kurtarıcısı

Yazın kadınların en büyük dertlerinden biri sürekli suya girmekten bozulan ve kumdan yıpranan ojeler. Yanınızda aynı renk olmayabilir, desen vardır düzeltemezsiniz. Bu yüzden yaz aylarında özellikle ayaklar için kalıcı jel oje ya da protez tırnak uygulamaları yapılıyor. Bu uygulama sayesinde, 3 haftaya kadar oje yenileme derdiniz ortadan kalkıyor. Ayrıca uygulama, ayak tırnaklarında çeşitli estetik ve sağlık problemi olanlar, yazın sandalet ve terlik giymeye çekinen kadınların da kurtarıcısı oluyor.

Coşkulu ve Canlı Tırnaklar

Bu yıl üst üste farklı 2017 yazında tırnaklarda her rengi göreceğiz. Parlak pastel tonlar, rengarenk tırnak tasarımları plajları süsleyecek. Tırnaklarda desenler, taşlı ve çiçekli süslemeler de sık sık tercih edilecek. Karanlıkta parlayan fosforlu ojeler ise gece kulüplerinde en çok tercih edilenlerden olacak. Tasarımlar ise sizin hayal gücünüzle sınırlı. İş kadınları klasik french yerine, elde ve ayakta daha zarif ve temiz duran Amerikan french uygulamasını bu sene daha çok tercih ediyorlar. Özellikle iş yerinde açık ayakkabı giyen ama iddialı görünmek istemeyen kadınların kurtarıcısı diyebiliriz. Benim en çok sevdiğim trend ise elde ve ayakta beyaz oje akımı. Minik taşlarla süslenmiş beyaz ojeler çok kullanılacak.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazar mısın Lütfen :)